• +420 603 288 239
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejlepší hráči celoroční soutěže postoupí na dvoudenní finále do Rakouska na Haugschlag.

Celkového vítěze tour určí nejnižší počet netto rán v součtu za dvě kola.

Na vítěze základní části tour (hráč, který postoupí do finále z 1. místa) bude čekat zcela nový elektrický golfový vozík značky DAVIES CADDY LS - model roku 2019.

Ve spolupráci s naším partnerem, CK Golfové cesty, jsme si pro vítěze HOLE IN ONE připravili golfový zájezd do luxusního tureckého resortu Titanic Deluxe ***** v Beleku na 7 nocí včetně all inclusive, 2x green fee pro dvě osoby s platností 1. - 31. 12. 2019 nebo 1. 1. – 28. 2. 2020.

Tento 5* hotel se nachází mezi borovicovými lesy u řeky Besgöz. Vítěz se může těšit na hotelové BeFine SPA, který nabízí vnitřní bazén se slanou i sladkou vodou, tureckou lázeň, relaxační místnosti nebo soukromé SPA suites. V blízkosti resortu je také sportovní centrum s 8 tenisovými kurty a 3 fotbalovými hřišti.

Kdo bude mít štěstí a pojede do Turecka?

ELAN Interior patří k předním firmám v oblasti návrhů a realizací komerčních interiérů, již od roku 1993. V roce 2018 tak slavíme 25 let úspěšné činnosti na Českém trhu.

Jsme vyhledávanou autoritou v oblasti moderních trendů v pracovním prostředí. Důraz klademe zejména na funkci navrženého prostoru a jeho vliv na zdraví, spokojenost a motivaci jeho uživatelů.

Právě přítomno: 8 hostů a žádný člen

© 2019 Flex. All Rights Reserved. Powered by Aplikko